NEDOVOLTE, ABY VÁM BOLEST BŘICHA POKAZILA DEN!

Dobře víme, co prožíváte. Být v práci v kolektivu lidí a řešit přitom škrundání v břiše nebo neustále běhat na záchod je opravdu STRES. A co teprve, když máte břicho nafouklé tak, že se nevejdete do oblečení?

JAK TO ŘEŠÍTE?

JESTLI VÁM NIC Z TOHO NEPOMÁHÁ, MÁTE NEJSPÍŠ OSLABENÁ JÁTRA!

Přetíženými, nemocnými játry trpí podle odhadů 40 - 50 % dospělých. Většina z nich o tom bohužel ani neví. A to je velká škoda, protože tento náš nejzatěžovanější orgán má úžasnou schopnost regenerace. 

JAK POZNAT, KDY JÁTRA VOLAJÍ O POMOC? 

JEDNODUŠE! TADY MÁTE OD NÁS OVĚŘENÝ TAHÁK :

 • ekzémy, akné, špatný stav pleti a kožní potíže, zvýšená pigmentace, ztráta chloupků
 • malátnost, bolesti hlavy
 • nevysvětlitelná únava a časté pocity slabosti a vyčerpání 
 • psychická nevyrovnanost, zmatenost, neovladatelný hněv nebo naopak apatie, výkyvy nálad 
 • oslabená imunita, častá nemocnost 
 • bolesti kostí a svalů, celková ztuhlost, dna
 • poruchy menstruačního cyklu a sexuálních funkcí
 • rozmazané vidění, suchost očí, šeroslepost, zhoršení zraku
 • snadná tvorba modřin 
 • alergie, potravinové intolerance
 • neurologické potíže (nejčastěji bolesti zad ve střední části trupu)

NASTARTUJTE SVÁ JÁTRA!

VÍME, JAK NA TO A RÁDI VÁM S TÍM POMŮŽEME.

Zaměřily jsme se na jejich detoxikaci a regeneraci, čímž došlo k výraznému zlepšení a mnohdy i vyléčení sekundárního problému

Zmizely potíže s trávením, každodenním nadýmaním, průjmy a nevolnostmi.

Asi správně tušíte, že vybrat mezi přípravky na regeneraci jater takový, který opravdu pomáhá, není snadné. Podle čeho mám vybírat? Jaká forma přípravku je pro mě tou pravou? A pomůže mi to vůbec? Ano, pomůže! Brzy na sobě zpozorujete výrazné zlepšení. Musíte ovšem sáhnout po spravém přípravku. 

ZÁZRAKEM NA OSLABENÁ JÁTRA JE: 

OSTROPESTŘECOVÁ SMĚS

Detoxikační a posilující vlastnosti ostropestřce mariánského jsou ve směsi doplněny 6 známými léčivkami. Každá z nich zásadním způsobem přispívá k regeneraci jater a odstranění či zmírnění potíží způsobených špatnou jaterní funkcí. 

VSAĎTE NA SÍLU ZÁZRAČNÝCH 7 BYLIN!

 Ostropestřec mariánský - postará se o detoxikaci a regeneraci oslabených jater. Obsahuje totiž silymarin, komplex silných antioxidantů s protizánětlivými, antivirovými a čistícími schopnostmi. Pozitivní účinky silymarinu na játra byly prokázány mnoha vědeckými studiemi: dokáže se dokonce i podílet na vylučování žluči jaterními buňkami, tzv. choleréze, a tím játrům pomáhat ve správné funkci. Tento statný bodlák zkrátka disponuje neuvěřitelnou a v přírodním světě naprosto bezkonkurenční schopností regenerovat jaterní tkáň. 

Smetánka lékařská - i obyčejná pampeliška dokáže divy! Podporuje správné vylučování a tím i pročištění těla. Je vyhledávaným pomocníkem při kontrole tělesné hmotnosti: s pampeliškou v ostropestřecové směsi zhubnete snadno a hlavně zdravě. Čistí trávicí soustavu - při pravidelném užívání dokáže zharmonizovat trávení během několika dní. Přispívá také k normální činnost jater, žaludku a žlučníku. Navíc je přírodním zdrojem prebiotik, takže podporuje správnou funkci střev.

 Kopřiva dvoudomá - hojná bylina s širokým spektrem účinků. Roste na každém rohu a patří k nejdéle a nejčastěji užívaným českým léčivkám. Kdyby nežahala, lidé by ji prý už dávno zcela vysbírali. Stimuluje totiž správnou funkci celého gastrointestinálního traktu, zklidňuje střevní potíže (nadýmání, průjem, zácpa, pocit plného břicha), posiluje vylučovací systém, detoxikuje tělo, je zdravá na cévy a na srdce, celkově osvěžuje a u žen harmonizuje cyklus. Napomáhá také zdravému stavu pokožky, která při oslabených játrech často trpí na akné a ekzémy.

Lopuch větší - společně s kopřivou se postará o zklidnění podrážděného trávení a zlepšení stavu pokožky. Má žlučopudné a močopudné účinky, povzbuzuje látkovou výměnu. Pomáhá při potížích s klouby a chrupavkami, které mohou souviset se sníženou funkcí jater. Podporuje vylučování vody z organismu, pročišťuje krev, játra a dýchací cesty. Posílí i vaši přirozenou obranyschopnost, pomůže při oslabené imunitě a časté nemocnosti, která je dalším z projevů přetížených jater. 

Benedikt lékařský - říká se mu také čubet benedikt. Pomáhá vyladit rozhozené trávení a  podporuje normální funkce dýchacího systému. Je vhodný pro všechny věkové kategorie, ale osvědčil se nám zejména u starších lidí, kteří potřebují povzbudit chuť k jídlu a urychlit trávení. Jméno dostal podle benediktinských mnichů, kteří z něj po staletí vyráběli vynikající víno na celkové posílení a zlepšení trávení. 

Violka trojbarevná - obsahuje antioxidanty a společně s kopřivou a lopuchem napomáhá pročištění krve. Podporuje tak funkci jater jako hlavní chemické čističky našeho organismu. Podobně jako její voňavá příbuzná, fialka, je i violka balzámem na podrážděné nervy a rozhozenou psychiku. Používá se na zmírnění a snadnější překonání stresu a pomáhá nám lépe zvládat náročná období. V kombinaci s dalšími bylinami ve směsi zvyšuje náš fyzický i psychický výkon. Podílí se také na zachování pěkného stavu pokožky. 

Čekanka obecná - má široké použití, ale u nás je známá především jako bylina proti střevním potížím. Čistí střevní trakt a podporuje jeho normální funkce - znáte ji také jako cikorku, kávu z čekankového kořenu. Přispívá ke správné činnosti jater, žlučníku a celého trávicího traktu, posiluje zdraví srdce a cév a harmonizuje hladinu cukru v krvi.  Pomáhá také zaručovat normální stav kostí a kloubů, pročišťuje tělo, prospívá zdraví vylučovacího systému a přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti. Je bylinou vyhledávanou při hubnoucích dietách.

JAK SE PO VYUŽÍVÁNÍ TÉTO SMĚSI BUDETE CÍTIT?

Vaše trávicí potíže se zmírní nebo zcela vymizí. Vaše játra zregenerují, zlepší se jejich funkce a spolu s ní i vaše zdraví. Začnete být energičtější a zbavíte se únavy, na kterou vám předtím nic nepomáhalo. 

A NA CO JEŠTĚ SE MŮŽETE TĚŠIT?

 • zharmonizuje se vám psychika, začnete se cítit vyrovnanější
 • přestanete být tak často nemocní
 • nebudou vás tolik bolet kosti a klouby, zmírní se vaše pocity celkové ztuhlosti
 • zmizí ekzémy, přestane vás svědit kůže, ustoupí akné
 • zmírní se projevy vašich alergií a potravinových intolerancí
 • přestane vás pobolívat hlava
 • zbavíte se časté a do té doby nepřekonatelné únavy

OVŠEM POZOR! JEN POSÍLIT JÁTRA NESTAČÍ.

V případě, že máte zažívání rozhozené dlouhodobě, je potřeba dát do pořádku i vaše střeva. A to současně s posilováním jater. Doporučujeme užívat Ostropestřecovou směs zároveň s kvalitními probiotiky. Zdravá játra jsou základ, stejně jako zdravý střevní mikrobiom. 

ZAÚTOČTE NA BOLEST BŘICHA DVOJÍ ZBRANÍ!

Nastartujte svá játra i střevní mikrobiom. Jak posílit játra už víte. Teď vám prozradíme, jak docílit zdravých, silných a perfektně fungujících střev. Zdravá střeva vás podrží i v těžkých životních chvílích, jako jsou stresující události nebo těžké nemoci. 

Vsaďte na kombinaci těch nejlepších probiotik a kvalitní vlákniny, která je potravou probiotických bakterií. Vynikající výsledky má tento námi ověřený přípravek:

SUPER ACIDOPHILUS KLAS

 Obsahuje 6 mikrobiálních kmenů a prebiotikum inulín (rozpustná vláknina), který je zdrojem energie pro symbiotické střevní bakterie. Laktobacily a bifidobakterie obsažené v těchto tabletách potlačují růst nežádoucích mikroorganismů v tlustém střevě. A právě tím napomáhají přirozenému vyprazdňování. Už žádné bolesti břicha, průjmy ani zácpy!

OBZVLÁŠŤ SILNÁ DÁVKA "HODNÝCH" BAKTERIÍ

Aby probiotická kúra splnila svůj účel a ozdravila vaše zanesená střeva, musíte užívat probiotika, která obsahují vysoké množství tzv. "užitečných" bakterií. Teprve pak dojde k dostatečné kolonizaci střevního traktu a k vymizení potíží. 

NENECHTE SI ZNIČIT ŽIVOT ZANESENÝM NEBO PROPUSTNÝM STŘEVEM 

 Hnitím střevního obsahu vznikají toxické látky a narušuje se vstřebávání živin. Vy pak můžete třeba i ukázkově jíst, držet se zkrátka a odepírat si své oblíbené dobroty, ale zcela zbytečně! Důvod? Narušená střevní stěna nedovoluje správné vstřebávání a syntézu životně důležitých látek. Zanesenými střevy se navíc do těla dostávají patogenní organismy: bakterie (např. obávaná Escherichia coli), viry a kvasinky (nejčastěji Candida). Tito neřádi vám mohou pěkně zkomplikovat život! Například velmi častá Candida vyměšuje uvnitř našeho těla jedy (zejména chemický derivát acetaldehyd) a způsobuje tzv. "myšlenkovou mlhu", kterou mnozí popisují jako "zastřenou mysl". Stručně řečeno: poškozuje naši psychiku a snižuje náš psychický výkon. 

ŘEŠENÍ? DETOXIKAČNÍ BALÍČEK PRO STŘEVA I JÁTRA

Celková hodnota balíčku před slevou je 2055 Kč. Pouze na této stránce jej získáte za zvýhodněnou cenu:  

1700 Kč

CO V NĚM NAJDETE? 

OSTROPESTŘECOVOU SMĚS

 • posiluje játra
 • zlepšuje trávení, zbaví vás nevolnosti, plynatosti, bolestí břicha a potíží s vyprazdňováním
 • zmírňuje či odstraňuje potíže způsobené oslabenými játry (únava, nedostatek energie, bolesti hlavy, ekzémy...) 
 • čistí tělo od toxinů a dalších škodlivin

SUPER ACIDOPHILUS KLAS 

 • zbavuje hnilobných patogenů ve střevech, ozdravuje střevní sliznici a zlepšuje tím stav celého organismu
 • tvoří střevní mikrobiom
 • harmonizuje zažívání, zbavuje bolestí břicha, nevolností, plynatosti a problémů s vyprazdňováním 
 • posiluje imunitu a snižuje nemocnost 

 E-book ODKYSELENÍ ORGANISMU
 
 ZA AKČNÍ CENU 178 Kč

 V našem těle vše souvisí se vším a v překyseleném organismu neprospívají ani střeva, ani játra. Do detoxikačního balíčku jsme proto zařadili e-book Odkyselení organismu, kde se čtivou formou dozvíte, jak poznat příznaky acidobazické nerovnováhy a jak se jí co nejrychleji zbavit. Překyselení je závažný a zdraví ohrožující stav. Zajistěte svému tělu dobrou kondici nastolením a udržením správného pH. V e-booku najdete návod, jak na to. 

BYLINNÝ JATERNÍ ČAJ Ostropestřec forte
 
  ZDARMA

Po využívání Ostropestřecové bylinné směsi doporučujeme pokračovat v očistné kúře jater a dopřát si každý den 1 šálek Bylinného jaterního čaje Ostropestřec forte. Čaj si nachystejte ideálně mezi 13 a 15 hodinou - v tu dobu z něj játra budou mít nejvyšší užitek. Obsahuje ostropestřec, čekanku, pampelišku, měsíček a kopřivu. V porovnání s jinými jaterními čaji není hořký, má příjemnou bylinkovou chuť i vůni.  Obsažené byliny podpoří i zdraví vašich střev

CELKOVÁ HODNOTA DETOXIKAČNÍHO BALÍČKU PŘED SLEVOU:

 • Ostropestřecová směs ................ 820 Kč 
 • Super Acidophilus Klas................ 705 Kč 
 • E-book Odkyselení organismu ... 475 Kč
 • Jaterní čaj Ostropestřec forte ..... 55 Kč
 • Celkem ...................................... 2055 Kč

NYNÍ MÁTE MOŽNOST ZÍSKAT CELÝ BALÍČEK ZA POUHÝCH:

1700 Kč

100% záruka vrácení peněz do 60 dnů v případě nespokojenosti

 Garance spokojenosti

Naším cílem je 100% spokojenost každého zákazníka. Kvalitě a účinkům tohoto přípravku věříme natolik, že poskytujeme garanci vrácení peněz do 60 dnů od doručení. Nebudete-li s přípravkem spokojeni, vrátíme Vám celou částku.

KDO JSME?

SALVEO přírodní lékárna

Janka a Stáňa, dvě obdivovatelky síly přírody a zastánkyně celostní medicíny. 
M
nohokrát jsme byly svědky uzdravení přátel, rodinných příslušníků a klientů pomocí správně zvolených a přesně nasazených bylin a doplňků stravy. Od roku 1993 se intenzivně věnujeme léčení zdravotních potíží pečlivě zvolenými přírodními přípravky od kvalitních českých i zahraničních dodavatelů. Vybudovaly jsme proto přírodní lékárnu, která nabízí širokou škálu ruzných druhů přípravků. Každý u nás sežene přesně to, co potřebuje k vyřešení či podpoře léčby svých zdravotních obtíží.

DOVOLTE NÁM UVÉST JEDEN PŘÍKLAD Z POSLEDNÍ DOBY:

Přišel k nám muž středního věku, kterému žena položila nůž na krk - buď manželská poradna nebo rozchod. Důvodem byl jeho “cholerismus” a stupňující se výbuchy hněvuSám si připouštěl, že některé situace ho dokáží velice rozčílit, a to nejen doma, ale i v práci. A protože tam si vůči svým vedoucím a kolegům nemohl dovolit dát emocím průchod, vařilo se to v něm o to víc, když přišel domů. Dříve se mu to nestávalo. Připisoval to velkému pracovnímu zatížení, které už nezvládá tak jako před lety. A také nelehké době a obecně většímu náporu na nervy.

Stresu přičítal i stupňující se potíže s trávením - průjmy, nadýmání, pocit těžkosti po každém jídle, střídavě průjmy a zácpy. Přišel si k nám pro bylinky na nervy, aby nemusel hned začít brát chemické léky na zklidnění, a pro přípravky na harmonizaci trávení. Daly jsme mu pár doplňujících otázek a odhalily tak zcela odlišnou příčinu potíží.

Problémy nesouvisely s nervovou soustavou, ale s oslabenými játry. Zhoršený psychický stav byl pak pouze důsledkem. Pán potřeboval pročistit a posílit játra, a to co nejrychleji! Rozhodl se, že “tomu dá měsíc”. Alespoň tak bude mít v záloze argument pro manželku: “zkouším se sebou něco udělat, příští měsíc se budu věnovat detoxu jater”.

Zároveň s očistou jater jsme mu nasadily probiotika, která zajistila uzdravení zanesené střevní sliznice a zlepšila celkovou funkci střev. Zdraví jater a střev jdou v praxi často ruku v ruce. Lidské zdraví je jako domeček z karet: vezmete jednu a zhroutí se vám celý. Celostní medicína nám proto pomáhá neřešit jednotlivé oblasti lidského zdraví odděleně, ale vnímat je jako součást jednoho, dokonale propojeného celku. 
 Regenerace jater a střev zafungovala jako kouzlo a psychické potíže pána zmizely během několika měsíců. Později se naší zákaznicí stala i jeho žena. Ta dodala důležitou informaci: 
po výbuchu hněvu byl manžel vždy skleslý, smutný a bez energiea tak se začal povzbuzovat alkoholem. Na chvíli se mu sice ulevilo, ale zároveň si tím dál zatěžoval játra i střeva. Projevy jejich oslabení se proto stupňovaly. 
 
 K očistě a posílení došlo za 5 minut 12! Tento náš milý zákazník se dnes těší z malého vnoučka a se ženou už zase tvoří harmonický pár.

MOŽNÁ SE VÁM HLAVOU HONÍ PÁR OTÁZEK:

POMŮŽE TO I MNĚ?

Ano. DETOXIKAČNÍ BALÍČEK je dokonalou kombinací přípravků, které posilují játra a čistí zanesená střeva. Pomohou vám tak vyřešit potíže s trávením a zlepšit celkový zdravotní stav. E-book Odkyselení vám zároveň pomůže zjistit, jak odkyselit organismus a nastolit v těle správné pH, které je zásadní pro udržení zdravého stavu všech vnitřních orgánů. 

STAČÍ JEN UŽÍVAT PŘÍPRAVKY, NEBO MÁM UPRAVIT SVOU ŽIVOTOSPRÁVU?

Důležité je hlídat si správný pitný režim a dostatečný příjem kvalitní, čisté vody. Během užívání směsi vysaďte alkohol a vyhněte se zvýšené konzumaci mléka. Odkyselte svůj organismus a následně udržujte správné pH. Jak se co nejrychleji odkyselit a nastolit v těle acidobazickou rovnováhu se dozvíte z našeho e-booku.

JAK SI UDRŽET ZDRAVÍ SVÝCH JATER A TÍM I CELÉHO ORGANISMU?

Pokud chcete svá játra udržet silná, doporučujeme po využívání směsi pokračovat 1 šálkem bylinného jaterního čaje denně. Obsažené bylinky podpoří i zdraví vašich střev.

NEMÁTE CO ZTRATIT, POSÍLENÍM JATER A NASTARTOVÁNÍM STŘEV MŮŽETE VŽDY JEN ZÍSKAT.

VAŠE CESTA K BEZPROBLÉMOVÉMU TRÁVENÍ, ZDRAVÍ A VITALITĚ ZAČÍNÁ PRÁVĚ TEĎ!

100% záruka vrácení peněz do 60 dnů v případě nespokojenosti

Salveo - zdraví z přírody má 719 sledujících na Facebooku.

Připojte se k Salveo.cz fanouškům
Teď už je nás více než 1 600!

LIDÉ, KTEŘÍ SI OBLÍBILI PŘÍRODNÍ LÉKÁRNU SALVEO:

Nenašli jste, co jste hledali?
Kontaktujte nás na info@salveo.cz

Ochrana osobních údajů GDPR

Obchodní podmínky

Napište nám, rádi poradíme.

info@salveo.cz
 +420 607 221 137

www.salveo.cz
 2022