Pozor: Tyto minerály vyřeší únavu, nedostatek energie, chronické záněty, oslabenou imunitu, zvýšenou nemocnost, srdeční arytmii, nespavost, svalové křeče, bolesti hlavy, otoky kloubů a další zdravotní potíže, aniž byste museli chodit k lékaři a brát chemické léky. 

Získejte e-book ZDARMA:

19 minerálů, které Vás udrží v kondici a zajistí Vám pevné zdraví

Delší, zdravější a spokojenější život díky vyváženému poměru minerálů a stopových prvků v těle.
 
Jste stále unavení, i po osmi hodinách vydatného spánku? Vlijte svému tělu novou sílu do žil. Správná mineralizace Vám dodá ztracenou energii a novou chuť do života. 
 
  Bolesti svalů, praskání v kloubech, srdeční arytmie, deprese, lámavé nehty, roztřepené konečky vlasů, křečové žíly a předčasné vrásky, to vše jsou příznaky nedostatku minerálů.
 
 V tomto e-booku Vám prozradíme, které minerály jsou životně důležité, jaké zdravotní potíže způsobuje jejich nedostatek a/nebo nadbytek. 
 
 Dáme Vám ověřené tipy, jak si jednotlivé minerály doplnit tak, aby je Vaše tělo dokázalo využít a bylo zase zdravé a silné.

E-book zdarma


Bojíte se o své zdraví a léčba pouze chemickými léky Vám už nevyhovuje? Nestačí Vám řešení příznaků bez hledání příčin?
 
Věříte, že se Vaše nemoci dají vyřešit celostním přístupem?


Náš e-book Vám odhalí důvody mnoha různých zdravotních potíží a nabídne jejich snadné řešení. Jak? Pomocí vhodně zvolených potravin a doplňků stravy s obsahem snadno vstřebatelných přírodních minerálů.


Získejte zpět svou duševní a fyzickou sílu.
Buďte zdraví!

@ 2022 Salveo přírodní lékárna